Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Self - Adwokaci

Smaller Default Larger


Spotkanie integracyjne self – adwokatów

 

26 czerwca 2014 r. odbyło się spotkanie integracyjne zamykające rekrutację do projektu pn: „ Usłysz nasze głosy: obywatel na pierwszym miejscu” realizowany w ramach Programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

 

 

 

 

18 osób z niepełnosprawnością intelektualną uroczyście podpisało deklarację uczestnictwa w projekcie. ". W ramach projektu, uczestnicy będą m.in. przygotowywać audycje radiowe oraz telewizyjne, tworzyć stronę internetową oraz rozmawiać o ważnych dla nich sprawach z przedstawicielami władz państwowych i samorządowych.

 

Będą występowali we własnym imieniu, mówili o swoich potrzebach oraz walczyli o swoje prawa. Będą rzecznikami swoich spraw! Spotkaniu towarzyszyły lokalne media, z przebiegu spotkania zostały nakręcone reportaże telewizyjne i radiowe.

 

 

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.